TA BusinessOptimizer Pasts: Digitālā e-pasta uzglabāšanai - audita-atbilst & pilnībā researchable

  • Pirmais ECM risinājumu, beramkravu uzņēmumu, kas izstrādāts kopā ar māsas uzņēmumu Ceyoniq Technology GmbH
  • Jaunu, lietotājam draudzīgu un visaptverošu risinājumu, e-pasta arhivēšanas ar revīzijas atbilstoša uzglabāšana un ievērošanu saglabāšanas termiņi
  • Pilnībā researchable arhīva padara to iespējams izveidot "zināšanu bāzi"

Nirnberga, 21 Jūnijs 2017. TA Triumph-Adler GmbH tagad piedāvā visaptverošu risinājumu, digitālās e-pasta glabāšanas ar "TA BusinessOptimizer Mail". "TA BusinessOptimizer Pastu", kas ļauj lietotājiem, lai arhīvs e-pastu revīzijas atbilstošu veidā, kas gūst labumu no funkcijām, piemēram, lietotājam draudzīgs researchable e-pastu datu bāzi, kā arī mazināja spriedzi uz e-pasta servera. Programmatūru var darbināt ar lietotājiem, kuri ir bez iepriekšējas pieredzes vai apmācības. Programma ir balstīta uz "nscale" programmatūru no Triumph-Adler ir māsas uzņēmums Ceyoniq Tehnoloģiju un to var izmantot kā pamatu paplašinot ECM vai DMS sistēmu.

"TA BusinessOptimizer Pasts" piedāvā pilnīgu atbilstību juridiskajām prasībām attiecībā uz digitālo biznesa pasts: drošs pierādījums un nav deletable uzglabāšanas ļauj lietotājiem arhīvs, kas skar uzņēmējdarbību, e-pastu, ar absolūto tiesību nodrošināšanas un revīzijas ievērošanu saskaņā ar GoBD, AO, KOMERCLIKUMS un GoBS. Piemēram, likumā noteiktajā glabāšanas termiņi var novērot nodoklis-attiecīgi dokumenti, vēstules par pierādījumu nodrošināšanu var eksportēt kā vajadzīgs, vai turpmākām izmaiņām pastu var tikt liegta. Pārredzamības: Atbildīgajām personām, var izmantot arī "TA BusinessOptimizer Pasta", lai izsekotu, kas ir nosūtīts vai saņemts, e-pastu un kad.

Visaptverošu funkcionalitāti un reljefu slogu pasta serveriem

Atbrīvojot slogu pasta serveriem: "TA BusinessOptimizer Pasts" netiek uzglabāti ienākošie e-pasta ziņojumi, ieskaitot visus pielikumus, par uzņēmuma iekšējās e-pasta serveri, bet gan nodod visu pasta ziņu atbilstība TA BusinessOptimizer Mail arhīvu sistēmu, kā tas ierodas. Tas pats attiecas arī uz izejošajām e-pasta ziņām. Lietotāji piekļūst informācijai un e-pastus, reģenerācijas un lietotājam draudzīgu meklēšanas funkciju no "TA BusinessOptimizer Pasts": Lietotāji var meklēt, uzglabā pastus un to pielikumus, izmantojot pilnu teksta meklēšanu vai izmantojot parametrus, piemēram, tēma, datums, failu formātā vai adresi.

Konversijas e-pasta arhīvs par "zināšanu bāzi"

"TA BusinessOptimizer Pastu", kas ļauj lietotājiem, lai pārvērstu savu e-pasta arhīvu par ērtu e-pasta zināšanu datu bāzi, tostarp apsvērumi par rēķinu, līgumu, līgumi, rīkojumi vai cenu sarakstus. Tas nozīmē, ka arī plašas datu kopām, varētu ātri atjaunot. Lietotāji var norādīt sīkāk, vai visas vēstules ir jāarhivē ("jounaling" funkcija), vai tikai iepriekš definētu daļu (pastkasti, arhivēšana). Turklāt, pieteikums darbojas ar ērtu atgūšanas functionm, kuru var izmantot gadījumā, ja e-pasta servera kļūmes, piemēram.

Palīdzības un aizsardzības pret surogātpastu

Vienkārša uzstādīšana: "TA BusinessOptimizer Pasts" var integrēt esošās infrastruktūras un IT pārvaldību. Jo programma darbojas fona režīmā bez lietotāja mijiedarbības, tas neietekmē darbplūsmas vai lietotāja ierasto ceļu no darba. Turklāt, pasta serveriem ir arī mazināt "vienu gadījumu krātuve": Tas ir tāpēc, ka "TA Uzņēmējdarbības Optimizētājs Pasts" atzīst identiska satura, kas jau ir saglabāti e-pastus, kā arī sērijas pasta šāvienu ar daudziem adresātiem, un tas neatkārto tās. "TA BusinessOptimizer Pasts" tikai tad, arhīvs e-pasta ziņu, ka bagātajiem jau pagājis uzņēmuma surogātpasta filtru. Tas novērš risku, ka nevēlamu pastu tiks saglabāta.

Labi sagatavota, lai nākotnē

Olaf Stammer, Vadītājs Mārketinga Risinājumu: "likumīgi, pamatojoties arhivēšanas uzņēmumu e-pasta datplūsmas, kas īstenoti kopš gada sākuma pieprasa, lietotājam draudzīgs, audita sūdzību risinājums ar plašu funkciju klāstu. Tas ir vienīgais veids, lai novērstu iespējamos traucējumus par informācijas trūkumu revīzijas laikā. Ar TA BusinessOptimizer Pastu, mēs piedāvājam produktu, kas ir preciselay pielāgota lietotājam. Tas nav sarežģīts uzņēmuma satura vadības sistēma, bet joprojām sniedz svarīgāko funkciju ECM e-pasta jomā. Pēc pieprasījuma lietotājiem, kas, protams, var paplašināt programmatūru, lai afill TAAS jebkurā laikā.

Paplašināšanas jaunu soltuion un pakalpojumu koncepcijas

"TA BusinessOptimizer Pasts" ir pirmais ECM risinājumu, beramkravu uzņēmumu, kas mēs esam, kas piedāvā kopā ar mūsu māsas kompānija Ceyoniq Technology GmbH, " saka Dr. Daniel Wagenführer, General Manager Biznesa Attīstību, Pārdošanu & Pakalpojumu Grupas. "Mēs esam tādējādi īstenojot mūsu stratēģiju, konsekventi paplašinot jaunu risinājumu un pakalpojumu koncepcijas."

Par TA Triumph-Adler GmbH

TA Triumph-Adler GmbH ir vācijas dokumenta biznesa eksperts. 117 gadu vēsture, tas nozīmē, ka ir zīmols, ar vienu no bagātākajiem tradīciju IKT nozarē. Šodien uzņēmums izstrādā un sniedz visaptverošu izdevās dokumenta pakalpojumi (MDS), kas aptver visu dokumentu apstrādes procesu. Mērķis ir atbalstīt notiekošo tendence tīklu un mobilizāciju biroja darbu. Pakalpojumi ietver individuālu analīzi un konsultācijas par biznesa klientiem, īstenošanu, IT bāzētu dokumentu darbplūsmas un pastāvīgu procesu optimizāciju, izmantojot savu aktīvu un sistēmas vadības risinājumu, TA Kabīnes, kas ir saņēmusi apbalvojumus, piemēram, TAS Inovācijas Balva 2011". Uzņēmums ir pilna diapazona piegādātāju, dokumentu pārvaldības un darbojas ar in-house finanšu pakalpojumu sniedzēju sauc TA Leasing GmbH, kas paredzēts biznesa klientiem ar plašu finansēšanas iespējas. TA Triumph-Adler ir slavens ar savu personīgo klientu atbalsta un plašu pakalpojumu visā Vācijā, kas ir sertificēti ar TÜV Süd. Vācijā uzņēmums izplata, izmantojot tiešo pārdošanu ar blīvu tīklu Risinājums reģionālo Centru 35 vietās, no kuriem 29 ir izplatīšanas vietām. Papildus šiem ir 13 vietas no piecām valstīm, kā arī izplatīšanas partneri EMEA reģionā. Ar Triumph-Adler fonds "Triumfs für Kinder' (konta nr. 5 260 500, Filiāle kods 760 400 61), sabiedrība ņem sociālo un sociāli politisko atbildību, ir apņēmusies vides aizsardzības un šādi efektīvu un visaptverošu korporatīvās pārvaldības stratēģija. 2010. Gada Oktobrī, Kyocera Document Solutions Inc., atrodas Osakā, Japānā, iegādājās 100% valstij piederošo TA Triumph-Adler GmbH un tās juridiskā UTAX zīmolu. Uzņēmuma galvenais birojs, Nirnberga un operatīvo štābu Norderstedt, kas atrodas tieši uz ziemeļiem no Hamburgas.