IZVĒRŠOT &
ĪSTENOŠANA

IZVĒRŠOT & ĪSTENOŠANA

Kad laiks ir būtība, ticamība ir absolūts must.

Galvenās lietas, kas jāapsver laikā izvēršanā: ir jābūt bez pārtraukumiem, pastāvīgi procesu vai ietekmē lietotāja pieredzi pēc uzņēmuma vietā. Rūpīga sagatavošanās, tostarp ļoti personiska ierīce iepriekš konfigurācijas, ir svarīgi šeit. Gadījumos, kad laiks ir kritisks, un nepieciešamie resursi ir būtiski, jums būs nepieciešams partneris, uz kuru var paļauties. Tas ir iemesls, kāpēc TA Triumph-Adler notiek rūpīga, detalizēta plānošanas pieeja izvēršanā. Tas prasa pastāvīgu, personas komunikācijai starp klientu un mūsu komanda.

"No manas pieredzes, uzturot ciešu saziņu laikā katrs posms procesā, kas palīdz izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem."

Tobias Ādams, Vadītājs Pārejas Plānošana & Atbalsts

Trīs jautājumi Tobias Ādams

Jautājums: Kādi ir posmi, kuru plānošana tiek veikta laikā, ieviešana?

Atbilde:Ir četras skaidri noteiktas posmos šeit: ierosināšanas, plānošanas, izpildes un wrap-up posmos. Plānošanas fāze ir ļoti svarīga nozīme kā dinamisks process, kuru ietekme ir jūtama visā projekta gaitā. Tas ir tāpēc, ka darba metodes un formas, materiāli, instrumenti un sākotnējā apakšmērķi ir definēti šajā laikā. Detalizēts darba plāns aprakstīts, kas ko dara, tehniku, kas katrai personai, kas strādā ar un kur un kad uzdevumi ir pabeigti. Prasības un saskarnes ir galvenokārt nosaka mūsu pārejas vadītājs. Plānošanas posmā ir ļoti būtiski ietekmē kopīgu ieviešana sanāksmē. Kad tas notiek, praktisko īstenošanu sākas skaidri definētas darbības. Tie ietver testa braucienus, pirms iekārtām, loģistikas darbībām, nodošanas ekspluatācijā un lietotāju apmācība.

Jautājums:Kādi ir galvenie mērķi, veicot iepriekš konfigurācija?

Atbilde:Šīs sistēmas ir iepriekš uzstādīts un iepriekš konfigurēta pie mūsu centrālā Iepriekš Konfigurācijas Centrs, pamatojoties uz individuālajām specifikācijām klienta. Mūsu mērķis ir piedāvāt klientam augstas kvalitātes produktus no paša sākuma, viss sākas ar centrālās programmatūras instalēšanu. Mums ir svarīgi vienmēr paturēt prātā to, kas ir īpaši apstākļi, katra klienta. Tas ietaupa ikvienam laiku, naudu un nevajadzīgu apgrūtinājumu laikā turpmāko īstenošanu.

Jautājums:Kādas ir galvenās iezīmes, kas raksturo TA Triumph-Adler ieviešanai?

Atbilde:Kas būtu pārredzamību augstāk par visu pārējo. Klientam tiek sniegta pilnīga informācija, veicot katru posmu, ekspluatācija, pateicoties optimizēti procesi un end-to-end uzraudzību. Mēs darām visu iespējamo, lai garantētu izvēršanas procesu, ir pozitīva pieredze attiecībā uz šo klientu. Kā sarežģītība pieaug un klientu prasībām attiecībā uz laiku, budžetam un kvalitātes augt, projektu vadība ir kļuvusi neaizstājama nodrošinot projekta gala panākumus. Pēc ieviešana ir pabeigta, mums ir arī tur, lai atbalstītu klientu. Pēc projekta rezultātiem ir pieņemts, mūsu reģionālās pakalpojumu vadības pārvaldnieks nodrošina nepārtrauktu atbalstu un regulāru pakalpojumu, lai mūsu klients.

"Pielāgot sistēmu pre-konfigurācija nodrošina bezšuvju integrāciju uz vietas."

Lars Hagemann, Vadītājs Pirms Konfigurācijas Centrs

TA Triumph-Adler loģistikas centrs Altenwerder

High-tech TA Triumph-Adler loģistikas centrs Hamburga-Altenwerder pierāda savu spēju nodrošināt katru dienu. Integrētus IT risinājumus, sniedz atbalstu visos projekta posmos, sākot ar analīzi un izmaksu aplēsēm, visu ceļu iepriekš-instalācijas plānošanu, loģistika, ieviešana un galīgā pieņemšana. Tas nodrošina to, ka projekts ir pabeigts ātri un pārskatāmi, lai labu klientam.

"Profesionālā līmenī ir pierādīts, lai saglabāt mūsu klientu laiku, naudu un nervus."

Tobias Ādams, Vadītājs Pārejas Plānošana & Atbalsts

Veiksmes stāsts: TA & rajona Lineburga

Ar Lineburga rajona iestādēm tika rūpīgi lēmuma pieņemšanai, lai izvēlētos TA Triumph-Adler kā tās partneris dokumentu pārvaldības jomā. Izvēršot projekts bija jāpabeidz ātri. Tas bija saistīts aizstājot printeri un daudzfunkcionālās sistēmas un uzstādot jaunas programmatūras risinājumus, vienlaikus klientam, uztur normālu darbību.

Rezultāts: noskaties video, lai uzzinātu kā mums bija iespēja piesaistīt mūsu augstas veiktspējas produktus pārdot Stefan Domanske, TĀ Direktors Lüneberg rajons, profesionālus pakalpojumus un augstu efektivitātes līmeni mēs piedāvājam.

Mūsu pakalpojumi: Pievienotā vērtība ir tas, ko mēs piedāvājam.

Kad jūs zvaniet, mēs esam šeit, lai kalpotu jums nekavējoties. Mēs nodrošinām ātru, problēmu-free atbalstu. Mēs esam aktīvi un būs darbinieki uz vietas, lai palīdzētu jums nav laika. Tas ir tāpēc, ka pakalpojums ir mūsu kaislība!