DRUKĀT & SKENĒŠANA
RISINĀJUMI

DRUKĀT & Skenēšanas RISINĀJUMUS

Dokumentu pārvaldības galvenais uzdevums ir, lai atrisinātu problēmas.

Grāmata ir vidēja atvērt ar jebkuru saturu. Digitālajā laikmetā, tomēr vēl rodas jautājums, kas saistīti ar elastības trūkums. Ja dokumentus, kas ir pieejamas tikai kā hardcopies, viņi nevar rediģēt pēc fakta. Problēma, tomēr faktiski sākas daudz agrāk, nekā tas, kad faili tiek iespiests nedrošs procesā. Šī paša iemesla dēļ, TA Triumph-Adler izstrādāts kompakts programmatūras risinājumus, kas paredzēti, lai risinātu šos konkrētos jautājumus.

Trīs jautājumi par Olaf Stammer

Jautājums:Kādi ir ieguvumi no dokumentu digitalizācija?

Atbilde:Darbinieku pavadīt 142 stundas gadā arhīvu un dokumentu meklēšana. Šis skaitlis joprojām ir pārāk augsts. Laiku kļūs par vienu no galvenajiem valūtu tirgū. Uzņēmumi, kas izmanto mūsdienu skenēšana, arhivēšana un darbplūsmas risinājumus, ir vairāk laika, ko veltīt savu pamata darbību, un būs konkurētspējīgāki.

Jautājums:Kā var dokumentiem, droši un vienkārši digitalizēt?

Atbilde: Galvenā prasība ir optimāls rakstzīmju atpazīšanu (OCR) programmatūra, kas automātiski nosaka skenētie dokumenti. Šos dokumentus pēc tam var konvertēt Word, Excel vai PDF failus, un pēc tam viegli rediģēt un arhivē.

Jautājums: Kādas ir priekšrocības, ko piedāvā TA Triumph-Adler risinājumi?

Atbilde: Mēs sākam rūpīgi izpētot, kas tieši ir nepieciešams, tas tikai skenēšana, arhivēšana vai pilnībā digitalizēti darbplūsmas ciparu rēķinu procesos, piemēram. Galvenā priekšrocība ir tā, ka mūsu risinājumi ir perfekti, lai apmierinātu klienta īpašajām prasībām. Kādu reālu labumu, ir iespēja meklēt, rediģēt un ātri atrast failus. Intuitīva viena pieskāriena darbība, izmantojot MFP sistēmas displejs ļauj arī arhivēšanas daudz vieglāk.

"Īsi sakot, mēs identificēt drošības trūkumus un tos novērst."

Olaf Stammer, Vadītājs Mārketinga Risinājums

Jūsu risinājums drošības jautājumiem, ar jūsu drukas sistēmu!

Profesionālās hakeri ir sākuši mērķauditorijas atlases printeri un daudzfunkcionālās sistēmas pēdējos gados, lai iegūtu piekļuvi datiem no privātiem uzņēmumiem un valsts institūcijām. TA Triumph-Adler stāsta jums to, kā, lai panāktu efektīvu drošību.

Atbildes tiek šifrēta drukāšanas. Šifrēšanas jau sen ir standarta izmantot, kad nodod un uzglabā datus, izmantojot interneta banku. Viens no faktoriem, cilvēki bieži vien aizmirst, ka cieto disku un citas sastāvdaļas printera sistēmas ir atvērtas, lai uzbruktu no dažādos virzienos, jo visi dati komunikāciju var rekonstruēt.

Kāds ir jūsu drošības prasības? TA Triumph-Adler labprāt konsultēs jūs par to, kādi programmatūras risinājums ir tiesības no jums.