KĀ JŪS PADARĪT
JŪSU PRINTERI SISTĒMA
VAIRĀK EFEKTĪVA?

KĀ JŪS PADARĪT JŪSU PRINTERI SISTĒMU EFEKTĪVĀKU?

Mūsu atbildes CPOs & TO Iepirkumu Menedžeri

Inovācijas un izmaksu efektivitāte ir ne vienmēr ir savstarpēji izslēdzoši. Patiešām, mūsdienu pasaulē, tie iet roku rokā.
Tas ir izaicinājums, ar ko saskaras iepirkumu menedžeri plānojot sava uzņēmuma drukas un izejas vadība ainavu.

Protams, ka ir potenciāls, lai jūsu uzņēmums, lai samazinātu izmaksas par desmit procentiem. Bet pirms uzsākot procesu, mums vispirms ir iegūt detalizētu pārskatu par jūsu darba plūsmas, dokumentu, informācijas un IT sistēmas, kas veic individuālo MDS analīze. Noklikšķiniet uz šeit lai uzzinātu par pieeju, mēs ņemam un priekšrocības šī stratēģija nodrošina, lai jums CPO vai TAS purchasing manager.

Analīzes rezultāti var sniegt jūsu uzņēmumam, kas atbilst risinājuma koncepciju, kas ļaus jums ietaupīt vērtīgo laiku un naudu. TA Triumph-Adler nepiedāvā off-the-shelf risinājumus. Tāda lieta vienkārši nav iespējama sakarā ar ievērojami atšķirīgām prasībām un nosacījumiem, kas atrodami lielākajā daļā gadījumu. Mēs to saucam par citi specifiski Risinājumi principu.

Jūsu citi specifiski Risinājumu koncepcija varētu arī iekļaut augstas veiktspējas datortehnikas sistēmām no plašā produktu, mēs piedāvājam, ļaujot jums kā purchasing manager, lai izveidotu labāko iespējamo nosacījumu birojs rīt.

Kad risinājuma koncepcija ir uz vietas, ir pēc tam tur, lai palīdzētu jums, kas to īsteno. Aktīva izvēršanas plānu, kas ir būtiska, lai nodrošinātu, ka jūsu uzņēmums nav pieredzes jebkādiem traucējumiem notiekošos procesus. Mēs kontūra produktus, kuri ir svarīgi īstenošanas laikā posmiem CPOs un TĀ saskaņā ar iepirkumu menedžeri Ieviešana un īstenošana.

Neatkarīgi no tā, ko mūsu personīgo risinājumu jēdziens, izskatās, ka jūsu uzņēmumam, mūsu pakalpojums ir pieejams jums visā Vācijā vispār stundas.

Mūsu pakalpojumu un produktu

Mēs nodrošinām efektīvu drukāšanas procesus, kas ļauj jums ietaupīt laiku un naudu, vienlaikus nodrošinot jūsu darbplūsmu, darbojas nevainojami.