Kā es varu efektīvi
pārvaldīt izejas
vadība mani
sabiedrība?

Kā es varu efektīvi pārvaldīt izejas vadība manu uzņēmumu?

Mūsu atbildes CIOs &Administratori

Jums ir nepieciešams pieredzējis partneris, ar kuru jūs varat rēķināties, lai optimizētu jūsu izejas vadība un izveidot IT infrastruktūra, kas paredzēti, lai apmierinātu arī nākotnē. Jūs šobrīd strādā ar vairākiem IT pakalpojumu sniedzējiem? Tad mums ir jūsu vienas pieturas aģentūru, lai nevainojami darbojošos procesus un maksimālu drošību visiem TAS darbplūsmas dokumentu un izejas vadība.

Cik mums ir iespēja, lai garantētu šo, lai jūs kā PS vai administrators? Pirmkārt, ar pilns produktu līnija. Otrkārt, piedāvājot inovatīvus, augstas veiktspējas diapazonu aparatūras risinājumus, kas ietver vairākas daudzfunkcionāls un printeri, sistēmas. Un, treškārt, piedāvājot pielāgotas dokumentu, informācijas un IT risinājumus, kas ietaupa jūsu naudu uzņēmumam un administratoru laika un stresa.

Atslēgas vārds ir efektivitāte. Vairāki mūsu klienti jau gūst labumu no TA Kabīnes®, viegli-to-izmantot vadības centrā, kas ļauj jums, lai uzraudzītu katru savu produkciju sistēmu no jebkura iespējamā pārdevējs – tas viss ar pilnu izmaksu pārskatāmību, enerģijas optimizācijas un saprātīga, lai pārvaldības (IOM). Daudzi administratori, tāpat kā jūs elpot nopūta palīdzības, un teikt, "Visbeidzot, man tagad ir pilnīgs pārskats par visa mūsu flote atkal!"

Kā jūs varat redzēt, TA Triumph-Adler nodrošina jums apmierināt specifiskas problēmas, jūs saskaras darbā katru dienu TĀ departaments. Kalpojot jūsu vajadzībām, mēs turpinām lielu attēlu prātā, vienlaikus pievēršot uzmanību arī nākotnē. Lai uzzinātu, kādas tendences ir TAS, ka vadītājiem ir nepieciešams, lai risinātu un kā autoparka vadības rīki var palīdzēt jums tur, izlasiet mūsu ekskluzīvās IDC Analītiķis Savienojumu Izpēte.

Mūsu pakalpojumu un produktu

Mēs esam jūsu vienas pieturas aģentūru, lai nevainojami darbojošos procesus un maksimālu drošību visiem TAS darbplūsmas dokumentu un izejas vadība.