Kāda loma būs
digitalizācijas spēlēt pie manas
uzņēmums 5 gadu laikā?

Kāda loma būs digitalizācijas spēlēt mans uzņēmums 5 gadu laikā?

Mūsu atbildes Vadītājiem & Rīkotājdirektori

Ar digitalizācijas programmu, ir svarīgi šodien, lai saglabātu konkurētspēju, jo uzņēmums nākotnē. Tur ir lielas iespējas, kā arī vairāki riski, kas jāņem vērā. Mēs izstrādājam pielāgotu dokumenta informācijas, un TO risinājumus, kas nodrošinātu, ka jūsu uzņēmums ir optimāli novietota digitālajā laikmetā.

Daudzos veidos, mēs apskatīt lielāku attēlu, lai jūs cilvēkresursus un darba vietas iekārtojums laikā šo aizraujošu braucienu. Galvenais jautājums, kas jāuzdod, šeit ir tas, ko darbiniekiem būs nepieciešams nākotnē. Digitālo dzīvesveidu ir stingri noteikta daļa mūsdienu sabiedrības. Ar šo prātā, kāda būs darba vietas nākotnē izskatās? Viena lieta ir pārliecināts: Darbinieki pieprasa vairāk un vairāk attiecībā uz mobilitāti un elastību. Bet mēs vēlējāmies, lai nirt dziļāk šo tēmu, un tāpēc vienā komandā ar tirgus izpētes un konsultāciju uzņēmums IDC uzsākt pētījumu par tēmu, kas ražo daudz interesantu ieskatu. Citu IDC pētījumu jomā ar nosaukumu "Nākotnes Biznesa Pasaule 2025. Gadu – kādā veidā digitalizācija maina pasauli darbs".

Kā jūs varat redzēt, mēs turam stingru acu par nākotni. Vadītājiem un izpilddirektoriem, tāpat kā jūs, tas ir jēga, lai apskatīt veiksmīgākajiem modeļiem no rīt iedvesmu. Tas ir iemesls, kāpēc mēs ejam pa labi uz avotu šādi modeļi, kas ir dinamiskas start-up skatuves. TA Triumph-Adler vēlas darīt daudz vairāk, nekā vienkārši pielāgot savu biznesa modeli, lai digitālajā pasaulē. Mēs vēlamies, lai jūs iepazīstināt ar patiesi state-of-the-art risinājumi. Sadarbojoties ar start-up skatuves, tāpēc ir loģisks nākamais solis mums.

Kā lēmumu pieņēmējs, jums ir garš saraksts darba kārtībā, lai nodrošinātu digitālā transformācija ir panākumi savā uzņēmumā. Plānotās izmaiņas bieži skar vairāk nekā vienu departaments bieži atrodas vairākās vietās. Tas padara to vēl jo vairāk svarīgi, lai saglabātu skaidru fokusu. Tas ir iemesls, kāpēc mēs esam pievienojuši sadaļā "Tēma"., kur jūs atradīsiet detalizētu informāciju par konkrētām tēmām profesionāli veidojuši mūsu komanda.

Ko mēs piedāvājam

Mēs izstrādājam individuāla dokumentu, informācijas un IT risinājumus, kas nodrošinātu, ka jūsu uzņēmums ir optimāli novietota digitālajā laikmetā.