IZMAKSU PĀRREDZAMĪBU &
Optimizācija

IZMAKSU PĀRREDZAMĪBU &
Optimizācija

Sadarboties, lai rastu individuālu risinājumu, lai jūs.

Katram uzņēmumam būs veikt lēcienu, un dara digitālā transformācija. Nav one-size-fits-all risinājumiem; problēmas mainās pārāk plaši. Tas ir saistīts ar konstrukcijām, kas ir attīstījušās laika gaitā, bieži dažādās vietās, un ar to, ka vairāki departamenti, kas ir atbildīgi par iepirkuma aparatūra, programmatūra un palīgmateriāli. TA Triumph-Adler partneri ar jums lai palīdzētu izveidot pārredzamības, kas jums nepieciešams. Tas ietver veic detalizēta procesu analīze lai atrastu pareizo risinājumu, kas ļauj samazināt izmaksas un palielināt efektivitāti.

"Mēs palīdzam katram no mūsu klientiem palielināt to efektivitāti."

Markus Notz, nodaļas Vadītāja, Projektu Vadība & Analīze

Trīs jautājumi Markus Notz

Jautājums:Kāpēc uzņēmumiem ir nepieciešams koncentrēties uz to dokumentu un informācijas procesu?

Atbilde:Digitālā transformācija sākas analizējot papīra procesiem, jo īpaši maziem un vidējiem uzņēmumiem. Tehnoloģiskās izmaiņas, kas prasa daudz lielāku elastību. Šī ir tieša ietekme uz ikdienas uzņēmējdarbību un papildu procesi. Optimizācija ļauj ievērojami ietaupīt laiku un naudu.

Jautājums:Kur ir vislielākā summa, iespējams, var atrast?

Atbilde:Tas ir grāmatvedības, juridisko un loģistikas departamentu, kur ir ievērojams potenciāls. Tas ir rezultāts procesi šajās nodaļās ir izstrādāta ilgstošā laika periodā. Tas ir svarīgi apsvērt, infrastruktūras izvades sistēmas, kā arī tās integrāciju uzņēmuma IT, kas var ietekmēt arī biznesa panākumus.

Jautājums:Kādi ir rezultāti, ko piegādā TA Triumph-Adler analīze?

Atbilde:Mērķis ir gūt dziļāku izpratni par procesu un identificēt vājās vietas un iespējamos uzlabojumus. TA Triumph-Adler vienmēr būtu visaptveroša pieeja, kas nosaka īpašas prasības atsevišķu klientu. Īsāk sakot, klients gūst labumu stratēģiskā līmenī, no kuriem standartizēti procesi, no ražošanas izmaksas un sinerģijas efektu, iegūt resursus jaunu pasākumu ietvaros digitalizācijai un samazināt darbinieku slodzi. Operatīvā līmenī, tas nozīmē, tuvu, vienkāršotu monitoringa printera un kopētāja aparatūras, kopā ar labāku pieejamību, un atbilstošu datu drošības līmeni.

p-2-4-3-referenz-grosssand-inhalt-2.jpg

Mūsu veiksmes stāsts: TA un Bruto-Smilšu Slimnīcā

Slimnīcas ir nepieciešams, lai darbotos, piemēram, biznesa mūsdienu pasaulē.

Lasīt pilnu veiksmes stāsts.

p-2-4-3-referenz-grosssand-inhalt-2-data.jpg

Mūsu veiksmes stāsts: TA un Bruto-Smilšu Slimnīcā

Slimnīcas ir nepieciešams, lai darbotos, piemēram, biznesa mūsdienu pasaulē.

Lasīt pilnu veiksmes stāsts.

"Selektīvā automatizācija padara uzņēmuma procesus mobilāki, ātrāku un intuitīvāku."

Markus Notz, nodaļas Vadītāja, Projektu Vadība & Analīze