KARJERA
IESPĒJAS PĒC TA
TRIUMPH-ADLER

KARJERAS IESPĒJAS PĒC TA TRIUMPH-ADLER

Laipni lūdzam TA Triumph-Adler.

Panākumu TA Triumph-Adler ir pamatā galvenokārt ir tuvu mūsu klientiem, nodrošinot augstas kvalitātes pakalpojumu un kam ir informācija, kas mums ir nepieciešama, lai apmierinātu mūsu klientu vajadzības. Digitalizācija un problēmām, ko tas rada uzmanības centrā šeit.

Mēs koncentrējamies uz mūsu klientu vajadzībām un nodrošināt viņus ar plašu, personīgu atbalstu. Tas mums dod iespēju veikt ātru un elastīgu pieeju, lai risinātu problēmas, kas saistītas ar mākonis, mobilitāte, drošība, ECM un vairāk. Ja jums ir īstermiņa, vidēja termiņa un ilgtermiņa redzējumu, tad jums ir pienācis īstajā vietā.

Mēs ticam, ka nākotnē biznesa pasaulē drīz būs vēl vairāk, ļoti ietekmē programmas un tehnoloģijas, kas ir balstītas uz virtuālo vidi un mobilo darba vietu. Mūsu mērķis ir tāpēc, lai sniegtu klientiem labāko iespējamo atbalstu, turpinot tīkla pašu procesu.

TA Triumph-Adler ir plaša tiešās pārdošanas tīklu, kas aptver Risinājums reģionālo Centru ne vairāk kā 30 vietas visā Vācijā. Kā arī mūsu Galvenais projektu Vadības, Partneru Pārdošanu un Konsultācijas & Risinājums Eksperti uzņēmējdarbības vienības, mēs arī uztur plašu reģionālo tīklu no mazumtirgotājiem, kas kalpo kā netiešs izplatīšanas kanālu UTAX zīmolu produktiem.

Uzņēmuma galvenais birojs atrodas Nirnberga un operatīvo štābu Norderstedt, kas atrodas tieši uz ziemeļiem no Hamburgas. TA Triumph-Adler Group ir pilnībā piederošs meitasuzņēmums Kyocera Document Solutions, kas atrodas Osakā, Japānā.

Mēs ceram saņemt jūsu pieteikumu.

Citi priekšmeti, kas varētu jūs interesēt

p-6-unternehmen-header.jpg

Tas, ko mēs darām, un, kā jūs gūt labumu no šīs.

TA Triumph-Adler ir vācu uzņēmums ar ilgu un bagātu pagātni – uzņēmums, kas spēja veiksmīgi īstenot pāreju no rakstāmmašīnas uz digitālo laikmetu.
p-6-2-philosophie-header.png

Mūsu filozofija un vērtības.

Mēs ne tikai pieprasīt, lai pakalpojumu sniedzējs ar augstāko klientu orientācija un gandarījumu, bet arī kandidēt saistošas vērtības.
p-2-4-5-referenz-johanniter-seitenspalte.jpg

Mūsu sucess stāsts: TA & Johanniter

Johanniter Seniorenhäuser GmbH ir lielākais bezpeļņas vecākais aprūpes pakalpojumu sniedzēju Vācijā, ar 93 iekārtas, 7,600 gultas un personāla 6000.